SPOLUPRÁCE

PÁNBACH

PÁNBACH

Kladú dôraz na životné prostredie, a preto pre všetkých, ktorí ich hodnoty zdieľajú, vyrobili čistiace prostriedky z prírodných surovín, ktoré sú balené v skle, 100% biodegradovateľné a vyrobené na Slovensku.

zobraziť viac
IVEKOL

IVEKOL

Rodinná spoločnosť IveKol sa prostredníctvom svojich nových prírodných produktov snaží ochraňovať a zlepšovať životné prostredie uvedomujúc si jeho veľký význam. Prináša ľuďom pocit zodpovednosti za ochranu prostredia, v ktorom žijú, a tým si získava ich dôveru.

zobraziť viac
MÚDRY BLÁZON

MÚDRY BLÁZON

S vášňou zachytáva prírodu a zvieratá. Jej výtvarným zameraním sú ilustrácie, grafiky, maľby a ich kombinácie, proste rada skúša nové veci. Pri tvorbe sa viac zameriava na proces než na výsledok, pretože si chce svoju tvorbu najmä užiť, aby sa táto radosť a nadšenie preniesla aj do diela.

zobraziť viac
FRIKOU ARTWORK

FRIKOU ARTWORK

Pod značkou Frikou pôsobí Andrej Frič – výtvarný umelec z Pezinka. Jeho tvorba je nevšedná a mierne bizarná. Baví ho posúvať hranice, provokovať, vytvárať si vlastné paralelné svety a zaplniť ich tajomnými postavami.

zobraziť viac
ČAJOVŇA V PODZEMÍ - PODZEMÍČKO

ČAJOVŇA V PODZEMÍ - PODZEMÍČKO

Čajovňa sa nachádza v podzemí historickej budovy Zichyho paláca v starom centre Bratislavy. Ideálne miesto na pauzu od každodenných starostí, stresov a uponáhľaného sveta, ktorý je všade okolo nás.

zobraziť viac
FAJNA

FAJNA

Fajna je domáce čokoládovo-lieskovcové potešenie. Krém, ktorého základom sú lieskové orechy, čokoláda, kokosový a ryžový sirup. Hodí sa na palacinky, waffle, ovocie, skrátka na všetko, čo si dáte na raňajky.

zobraziť viac
RE/MAX SLOVAKIA

RE/MAX SLOVAKIA

Realitná sieť RE/MAX Slovakia vyhrala ocenenie Najdôveryhodnejšia značka už druhý rok po sebe a niet sa čomu diviť. Je jednotkou na realitnom trhu.

zobraziť viac
KULTURÁK KLUB

KULTURÁK KLUB

V priestoroch bývalého legendárneho klubu Hlava 22 vznikol nový kultúrny priestor. Teší fanúšikov koncertov, divadla a umenia všetkých žánrov.

zobraziť viac
KVET ŽIVOTA

KVET ŽIVOTA

Zámerom Kvetu Života je spájanie ľudí, organizácia sebarozvojových kurzov, workshopov, koncertov na posun vedomia, rast k láske, svetlu, radosti, spokojnosti, šťastiu a zdraviu tela, aj duše.

zobraziť viac
ITALMARKET SLOVAKIA

ITALMARKET SLOVAKIA

Najväčší distribútor alkoholu na Slovensku. Zabezpečuje import, preclievanie a úpravu tovaru, centrálny rozvoz a pravidelný servis pre zákazníkov. Každé distribučné stredisko je vybavené sieťou obchodných zástupcov, merchandiserov, ktorá pokrýva celý región distribučného strediska.

zobraziť viac
RE/MAX FAMILY

RE/MAX FAMILY

Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra sprostredkováva všetky druhy realitného obchodu: predaj, kúpu, aj prenájom. Obchodujú s objektami ako: byty, domy, pozemky, obchodné, kancelárske i skladové priestory.

zobraziť viac
CECH SLOVENSKÝCH KERAMIKOV

CECH SLOVENSKÝCH KERAMIKOV

Jedným z hlavných cieľov cechu je podpora výroby tradičnej ľudovej keramiky, predstavuje sa ako združenie občanov s profesným zameraním na keramickú výrobu a tvorbu.

zobraziť viac
BARCAMP BRATISLAVA

BARCAMP BRATISLAVA

BarCamp je celosvetová sieť otvorených konferencií organizovaná najmä pre záujemcov marketingu, web designu, technológií, life hackingu, bio hackingu, zdravia, a podobných tém v oblasti businessu a osobného rozvoja.

zobraziť viac
GORILA

GORILA

Gorila bola druhým najväčším online predajcom kníh na Slovensku po Martinuse. Od roku 2017 Gorilu vlastní Martinus. Na trhu pôsobila od roku 2006, v roku 2008 pribudla Arara.cz.

zobraziť viac

Ak máš záujem ma podporiť a dostať za to niečo späť, pridaj sa!

Na mojom Patreone prebiehajú rôzne exkluzivitky, zľavy a iné výhody, ktoré na tomto webe nenájdeš. Patreon je v anglickom jazyku.

©Simona Prekopová | Lifestyle Photograpy, Abstract Paintings, Handmade Collages | 2022